INSTYTUT SZTUK WIZUALNYCH

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
[ aktualności ] >> najnowszy >> Kajetan Karczewski / HOMEOSTAZA

Kajetan Karczewski / HOMEOSTAZAJuż w najbliższy piątek (12.01.2018) o godz. 12:45 zapraszamy na wernisaż wystawy Kajetana Karczewskiego pt. "Homeostaza". Na wystawie prezentowane będą dwa cykle: "Kaplica" oraz "Bramy".

Homeostaza, jako ludzka akomodacja i asymilacja, dostosowanie zachowania do wymogów sytuacji i określonego środowiska. Mechanizm psychiczny, który powstał w toku ewolucji w celu przystosowywanie się człowieka do określonego układu warunków.
Badania w tym zakresie Kajetan Karczewski prowadzi w najbliższym środowisku społeczno-kulturowym. Opiera je także na własnych doświadczeniach i przeżyciach z przeszłości i teraźniejszości.


Kajetan Karczewski – ur. w 1994 r. w Houston (TX). Od 2013 r. student grafiki warsztatowej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Dyplom licencjacki obronił w Pracowni Druku Wypukłego prof. Andrzeja Bobrowskiego. Zajmuje się technikami druku wklęsłego i wypukłego, rysunkiem i malarstwem. Głównym obszarem jego artystycznych poszukiwań jest badanie zjawisk komunikacji interpersonalnych, relacje międzyludzkie, wnikanie w ludzką psychikę i jej zmienność na przestrzeni lat.

 

Zmień na język polski Change language to English

WYSTAWA
Informator ISW

Plany zajęć


Instytut Sztuk Wizualnych
e-mail: Sekretariat@isw.uz.zgora.pl

tel. + 48 68 328 29 67
ul. Wiśniowa 10
65-517 Zielona Góra